Kontakt

Vi finns med lager & kontor i Kungsbacka

Andreas Ekberg
Sälj- & marknadschef / Försäljning batterier
0709-58 63 21andreas@sellpower.se
Martin Lindgren
VD / Försäljning strömförsörjning
0709-58 63 22martin@sellpower.se
Håkan Sjögren
Försäljning laddstationer & solceller
0709-58 63 20hakan@sellpower.se
Camilla Duvling
Administration, innesälj & Dataskyddsombud
0709-58 63 23camilla@sellpower.se
Erik Humlén
Försäljning laddstationer och solceller
0709-58 63 24erik@sellpower.se
Joakim Börbrink
Försäljning mobil- & entreprenad
0708-68 24 24joakim@sellpower.se

Bli samarbetspartner

Är du intresserad av att bli samarbetspartner med oss, vänligen fyll i nedan uppgifter så återkommer vi till er snarast möjligt.

Tack så mycket! Din intresseanmälan är skickad och vi återkommer så fort vi kan.
Oj, någinting gick fel med intresseanmälan. Var god försök på nytt.

Övrig kontaktinfo

Telefon

Växel: +46 (0)31 761 85 80
Fax: +46 (0)31 761 85 85

E-mail

E-mail: info@sellpower.se
Orderavdelning: order@sellpower.se
Service & Support: support@sellpower.se

Adress kontor

SellPower Nordic AB
Energigatan 11 A
434 37 Kungsbacka

Adress lager

SellPower Nordic AB
C/o Reach Logistics
Arendalsvägen 40
434 39 Kungsbacka

SellPower Nordic AB hanterar samtliga personuppgifter i enlighet med EUs dataskyddsförordning (General Data Protection Regulation – GDPR). Kontakta oss på info@sellpower.se  så skickar vi vår policy för personuppgiftshantering.