Kontakt

Vi finns med kontor och lager i Mölndal vid E6:an söder om Göteborg

Andreas Ekberg
Sälj- & marknadschef / Försäljning batterier
0709-58 63 21andreas@sellpower.se
Martin Lindgren
VD / Försäljning strömförsörjning
0709-58 63 22martin@sellpower.se
Håkan Sjögren
Försäljning laddstationer & solceller
0709-58 63 20hakan@sellpower.se
Maria Åström
Innesälj batterier
0709-58 63 31maria@sellpower.se
Camilla Duvling
Innesälj laddstationer & solceller
0709-58 63 23camilla@sellpower.se
Erik Humlén
Försäljning laddstationer och solceller
0709-58 63 24erik@sellpower.se

Bli samarbetspartner

Är du intresserad av att bli samarbetspartner med oss, vänligen fyll i nedan uppgifter så återkommer vi till er snarast möjligt.

Tack så mycket! Din intresseanmälan är skickad och vi återkommer så fort vi kan.
Oj, någinting gick fel med intresseanmälan. Var god försök på nytt.

Övrig kontaktinfo

Telefon

Växel: +46 (0)31 761 85 80
Fax: +46 (0)31 761 85 85

E-mail

E-mail: info@sellpower.se
Orderavdelning: order@sellpower.se
Service & Support: support@sellpower.se